Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

KWIETNIKI

( ilość produktów: 1 )

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór kwietników. Wszystkie warianty łączy stylowy design, który opiera się na najnowszych trendach ze świata wnętrzarskiego, dlatego możesz mieć pewność, że wybrany model nie tylko spełni wszelkie oczekiwania, ale także będzie niezwykle atrakcyjny. Zapraszamy już dziś do zapoznania się z całą kolekcją i wybrania idealnej propozycji dla siebie, dostosowanej do ilości wolnego miejsca i hodowanych kwiatów. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji. Życzymy udanych zakupów!

Jaką funkcję pełnią kwietniki?

Kwietniki odgrywają bardzo ważną rolę, gdyż stanowią idealne miejsce dla hodowanych w domu roślin i kwiatów, niezależnie od gatunku. Kwietniki są stabilną i bezpieczną podstawą dla doniczek, a w niektórych przypadkach pozwalają oddzielić strefy w pomieszczeniu. Jednak to nie wszystko. Atrakcyjnie zaaranżowany kwietnik może stać się jednym z najciekawszych i najatrakcyjniejszych elementów dekoracyjnych w każdym pomieszczeniu, gdyż w zależności od wybranego modelu można go postawić w salonie, sypialni, przedpokoju czy jadalni. Tego rodzaju ozdoba z pewnością przyciągnie wzrok gości, a także znakomicie wypełni wolną przestrzeń i pozwoli ją wizualnie uporządkować.

Najpopularniejsze modele kwietników

Duża różnorodność kwietników sprawia, że z pewnością każdy znajdzie idealny model dla siebie. Poszczególne warianty różnią się przede wszystkim designem i wielkością. Można wybrać pojedyncze kwietniki lub wersje przeznaczone na kilka doniczek, w zależności od wielkości kolekcji roślinnej, która znajduje się w naszym domu. Oferujemy modele ścienne i stojące, a także warianty przeznaczone do ogrodu w kaskadowej formie. Do bardzo popularnych kwietników należą nowoczesne wersje w kształcie podium, na które składa się kilka podstaw o różnej wysokości. Na każdej z nich można ustawić doniczkę i tym samym otrzymać pewnego rodzaju rzeźbę składającą się z roślinności. Ciekawą propozycję stanowią również kwietniki drewniane w formie schodków z tablicą kredową, na której można zrobić niezbędne notatki. Wśród zapisków może znaleźć się nazwa hodowanej rośliny czy też czas ostatniego podlewania. Oferujemy loftowe, klasyczne, nowoczesne i skandynawskie modele, dzięki czemu można z łatwością wybrać wariant pasujący do istniejącej aranżacji.

Najwyższej jakości kwietniki

Ogromną zaletą oferowanych kwietników jest wysoka jakość i staranne wykonanie z dbałością o najdrobniejsze detale. Do ich produkcji wykorzystano wyłącznie najwyższej klasy materiały, które są trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu można mieć pewność, że wybrany model stanie się znakomitą inwestycją. Warto także podkreślić ich solidną konstrukcję, która zapewnia stabilność nawet w przypadku bardzo ciężkich doniczek, co ma ogromne znaczenie podczas przypadkowego przesunięcia kwietnika. Dodatkowo wspomniana wysoka jakość surowców wykorzystanych do ich wykonania sprawia, że można je stosować także na zewnątrz, np. na balkonie lub tarasie.

pixel