Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

POJEMNIKI I OBUDOWY NA ODPADY KOMUNALNE

( ilość produktów: 12 )

Solidne pojemniki na odpady komunalne

W sklepie domodeo24.pl przygotowaliśmy pokaźną ofertę pojemników na odpady komunalne, które są niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Pozwalają na utrzymanie idealnego porządku i czystości we wnętrzu domu, jak i poza nim. W naszym sklepie znajdziesz pojemne kosze na śmieci wykonane z solidnych materiałów. Znajdą zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym oraz w miejscach użyteczności publicznej. Nasze pojemniki są trwałe, funkcjonalne i estetycznie wyglądają. Przystosowane są do wywozu przez wszystkie typy śmieciarek działających na terenie naszego kraju. W naszym sklepie znajdziesz także praktyczne osłony umożliwiające ukrycie koszy na śmieci znajdujących się w ogrodzie. Posiadamy szeroki asortyment produktów ułatwiających utrzymanie czystości, a także pojemniki do sortowania odpadów.

Pojemniki w różnych wielkościach

Pojemniki na odpady komunalne wykonane są z wysokiej jakości blachy ocynkowanej odpornej na uszkodzenia mechaniczne i zniszczenie pod wpływem działania czynników atmosferycznych. Wyposażone są w praktyczne rączki umożliwiające przenoszenie. Wybrane modele posiadają koła ułatwiające manewrowanie pojemnikiem. Konstrukcja pojemników jest wzmocniona dzięki zastosowaniu pierścieni technologicznych w ich górnej i dolnej części oraz zamków łączących elementy składowe. Zamykana pokrywa zapewnia szczelność zapobiegającą wydostawaniu się zawartości kosza na zewnątrz oraz chroni przed wydobywaniem się nieprzyjemnych zapachów. Posiadamy pojemniki na odpady komunalne o pojemności 55, 80 oraz 110 litrów.

Praktyczne osłony na kosze

Bardzo ciekawym rozwiązaniem pozwalającym na sprytne ukrycie koszy na śmieci są dostępne w naszej ofercie solidne osłony wykonane z wytrzymałych materiałów o atrakcyjnym wyglądzie. Pełnią kilka bardzo ważnych funkcji. Przede wszystkim umieszczone w ich wnętrzu kosze nie psują estetyki idealnie zadbanego ogrodu i uporządkowanego terenu przed domem. Dodatkowo chronią przed dostaniem dzikich zwierząt do wnętrza pojemnika oraz stanowią skuteczną barierę zatrzymującą nieprzyjemny zapach składowanych odpadów. Nasze osłony wyposażone są w górne pokrywy, które można łatwo otworzyć w celu wyrzucenia worka ze śmieciami oraz otwierane przednie drzwiczki umożliwiające sprawne wyjęcie kosza w celu jego opróżnienia. Posiadamy osłony mogące pomieścić nawet cztery pojemniki na odpady komunalne w standardowych rozmiarach.

Osłony na pojemniki na śmieci — różne materiały

Osłony na pojemniki powinny być wykonane z trwałych i odpornych materiałów zapewniających wieloletnie użytkowanie. W naszej ofercie znajdziesz osłony z rattanu syntetycznego, wyróżniającego się bardzo atrakcyjnym wyglądem, który ozdobi teren każdego ogrodu. Wśród wielu właściwości technorattanu możemy wymienić lekkość, wytrzymałość i elastyczność. Wykazuje wysoką odporność na wilgoć, niskie i wysokie temperatury oraz promieniowanie UV. Posiadamy także modele wykonane ze stali galwanizowanej z elementami plastikowymi. Nasze osłony dostępne są w wielu kolorach, które dopasujesz do wystroju swojego ogrodu, obejścia, a nawet koloru elewacji.

pixel