Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kratki trawnikowe podjazdowe

( ilość produktów: 3 )

KRATKI TRAWNIKOWE

Piękny, zadbany trawnik to obiekt pożądania wielu osób, a jego posiadanie nie jest aż tak łatwe do uzyskania, jak mogłoby się wydawać. W naszej ofercie znajdują się jednak najwyższej jakości kratki do trawy, które umożliwiają zaaranżowanie idealnie dopasowanej do swoich potrzeb przestrzeni. Proponujemy kratki trawnikowe od producentów sprawdzonych i cenionych w branży, za którymi stoi najwyższa jakość i trwałość. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym wyborem kratek trawnikowych.

Kratki trawnikowe – czym są i do czego służą?

Kratka trawnikowa, nazywana także eko kratką, to ekologiczny i nowoczesny system wzmacniania i utwardzania nawierzchni. Stanowi doskonałą alternatywę dla stosowanych obecnie na szeroką skalę rozwiązań. Dzięki kratce trawnikowej podjazdowej możliwe jest uzyskanie wzmocnionego, ustabilizowanego i trwałego zielonego podjazdu, bez konieczności używania płyt betonowych, kostek brukowych czy asfaltu. Płyty trawnikowe z powodzeniem można samodzielnie zamontować, a sam koszt montażu jest też zdecydowanie niższy niż w powyższych alternatywach. Nie tylko można otrzymać tańszą aranżację przestrzeni, ale przede wszystkim bardziej naturalną oraz uniwersalną – obsiana trawą (lub żwirem, grysem, piaskiem czy trocinami) kratka do trawy doskonale sprawdzi się w każdym stylu, angielskim, rustykalnym, minimalistycznym. Co więcej, uzyskane za pomocą kratek trawnikowych podjazdy, miejsca parkingowe lub inne powierzchnie użytkowe dodatkowo stanowią powierzchnie biologicznie czynne, co powoduje, że możliwa jest m.in. swobodna migracja wód opadowych.

Płyty trawnikowe – szerokie zastosowanie i szereg zalet

Kratki do trawy posiadają dużo zalet, przez co cieszą się one coraz większą popularnością. Warto wymienić m.in. ich łatwość w montażu i demontażu, niewielką wagę, nowoczesną konstrukcję oraz niezwykle wysoką wytrzymałość i bardzo dobrą odporność nawet na najbardziej niesprzyjające warunki atmosferyczne np. mróz, śnieg, grad czy deszcz. Ponadto płyty trawnikowe odznaczają się dużą estetyką, co również nie jest bez znaczenia. Dodatkowym atutem jest ekonomiczność tego rozwiązania, co zostało już wspomniane, jednak dobrze to podkreślić zwłaszcza w przypadku, gdy mamy do czynienia z bardzo dużą powierzchnią do zagospodarowania. Co więcej, kratki trawnikowe idealnie sprawdzają się nie tylko w aranżacji ogrodu czy wytyczeniu podjazdu, ale także w wielu innych sytuacjach. Wśród wachlarza zastosowań należy wymienić m.in. ścieżki ogrodowe, które oddzielają poszczególne sekcje, ścieżki rowerowe, podjazdy i parkingi przy budynkach użyteczności publicznej oraz innego rodzaju miejsca narażone na duże obciążenia. Płyty trawnikowe to także rewelacyjna podstawa pod kompostownik czy główny element tworzenia atrakcyjnych dróg osiedlowych. Sama pielęgnacja trawy w tego typu kratkach nie jest wymagająca, jednak trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii.

Domodeo24 – bogaty wybór kratek do trawy i wiele więcej produktów do domu i ogrodu

W katalogu Domodeo24 znajduje się szeroki wybór kratek trawnikowych. Oferowane są w systemie modułowym, a pojedynczy element o wielkości 50 cm x 50 cm i wysokości 4 cm lub 5 cm przypomina plaster miodu. Proponujemy płyty trawnikowe w wielu wersjach kolorystycznych. Stawiamy na przyjazne dla środowiska rozwiązanie, dlatego też w sprzedaży posiadamy kratki do trawy wykonane z materiałów uzyskanych z recyklingu tworzyw sztucznych. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z wyborem właściwych kratek trawnikowych podjazdowych – zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy też do zapoznania się z pełnym katalogiem produktów sklepu Domodeo24, gdzie znaleźć można wszystko, co niezbędne do kompleksowego wyposażenia nie tylko ogrodu, ale także całego domu.

pixel