Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PŁOTY I OGRODZENIA

( ilość produktów: 161 )

Atrakcyjna przestrzeń przydomowa to zasługa nie tylko pięknej elewacji czy zadbanego ogrodu lub tarasu – to także zadanie dla płotu ozdobnego, który powinien dobrze pasować do całej aranżacji i ją dopełniać. W oferowanej kategorii znajduje się ogrodzenie ogródka, w tym płot lamelowy w pojedynczych częściach, panele osłonowe, osłony pionowe do ogrodzeń oraz paski lamelowe i wiele, wiele innych. Wszystkie produkty są wysokojakościowe i przeznaczone do wieloletniej pracy w wymagających warunkach eksploatacyjnych. Przejrzyj je i złóż zamówienie już dziś!

Do czego służy ogrodzenie ogródka?

Płoty ozdobne odgrywają w każdym domu wiele ról i każdy klient ma różne powody jego zainstalowania na swojej posesji.

  • Płot ozdobny gwarantuje piękną stylistykę przydomową. Atrakcyjna elewacja domu to tylko połowa sukcesu ? ogrodzenie ogródka ma równie duży wpływ na estetykę domu oraz jego prezencję. Brak tego elementu konstrukcyjnego sprawia, że każdy dom wydaje się niedokończony.
  • Ogrodzenie ogródka jako sposób odsłonięcia się od sąsiadów. Jak wszyscy wiemy, życie w ciasnej zabudowie nie zawsze należy do przyjemnych. Szczególnie w przypadku, gdy nasz dom znajduje się w niewielkiej odległości od sąsiadów. Wówczas zachowanie prywatności jest w zasadzie zupełnie niemożliwe. Zainstalowanie płotu ozdobnego pozwoli nam się odgrodzić od wścibskich osób i zyskać nieco komfortu w swoim ogrodzie. Oczywiście nie wszystkie płoty to umożliwiają ? należy kupić wariant pełny, bez przerw pomiędzy lamelami, który najlepiej sprawdzi się w przypadku chęci zadbania o prywatność.
  • Za pomocą płotu można zbliżyć się do natury. Płoty, szczególnie te wykonane w całości z drewna, nawiązują do natury, a tym samym doskonale wyglądają nie tylko w wiejskiej scenerii, lecz także w dużym mieście. Można przed nimi od strony wewnętrznej posadzić tuje lub je otoczyć osłonkami w zielonym kolorze.

Płot ozdobny ? zalety, które musisz poznać

Każdy płot ozdobny dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się przede wszystkim bardzo wysoką jakością. Wszystkie są trwałe, bezpieczne i przeznaczone do wieloletniego użytkowania w naszych zmiennych i stosunkowo trudnych warunkach pogodowych. Są odporne na wodę ? również te wykonane z drewna impregnowanego, na intensywne promienie słoneczne oraz na mróz. Elementy montażowe zachowują stabilność produktu i sztywność. Ogrodzenie ogródka jest także proste w montażu, z którym praktycznie każdy powinien poradzić sobie z łatwością.

Wygląd i design płotu ozdobnego

Płot ozdobny, jak sama nazwa wskazuje, może pełnić funkcję elementu ozdobnego. Istotne jest jednak, aby dopasować wariant odpowiedni do naszych oczekiwań oraz stylistyki elewacji.

  • Nowoczesne domy warto otoczyć jednolitym płotem panelowym, wykonanym np. w całości z materiału przypominającego rattan. Oferujemy modele w każdym kolorze ? od jasnego orzecha, aż po antracyt.
  • Domy w stylu klasycznym można otoczyć płotem ozdobnym wykonanym z naturalnego drewna. Bardzo dużą popularnością cieszą się obecnie modele lamelowe, składające się z kilkudziesięciu pionowych słupków połączonych ze sobą poziomymi belkami wykonanymi również z drewna.
  • Otoczenie np. rabat, przydomowego jeziora bądź altanki warto wykonać np. z ogrodzenia z leszczyny. To wariant, który nie chroni przed wścibskimi sąsiadami, lecz dobrze rozdziela przestrzenie o różnym przeznaczeniu. Składa się z pojedynczych, wąskich kawałków drewna połączonych ze sobą drucikami.
  • Balkony i tarasy można zabezpieczyć specjalnymi matami lub taśmami. Są to akcesoria w rolkach, które należy przekładać pomiędzy pionowymi elementami konstrukcyjnymi standardowej siatki ogrodzeniowej. Podobną estetykę oraz wartość użytkową mają także całe uniwersalne panele wykonane np. z technorattanu. Można nimi również zasłonić nieatrakcyjną ścianę lub ogrodzenie, które lata świetności ma już dawno za sobą.

Czy cena ogrodzenia jest wysoka?

Zdecydowanie nie! Cena ogrodzenia dostępnego w naszym sklepie zawsze ustalona jest na optymalnym poziomie w stosunku do jego jakości. Z tego względu każdy może sobie z łatwością na nie pozwolić, wystarczy złożyć zamówienie, opłacić je i przeprowadzić we własnym zakresie jego montaż w odpowiednim miejscu.

Wszystkie produkty zostały precyzyjnie opisane na dedykowanych podstronach, gdzie znajdują się również szczegółowe zdjęcia oraz dodatkowe ciekawe informacje na temat wszystkich produktów. Z naszej strony gwarantujemy szybką dostawę i bezpieczny proces wysyłkowy. W razie pytań ? skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Płot ozdobny to inwestycja na wiele lat ? warto zatem wybrać wariant, który spełni wszelkie oczekiwania nabywcy. Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty, nowe, o pewnym pochodzeniu i doskonale wykonane.

pixel