Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Plandeki ogrodowe

( ilość produktów: 71 )

Oferowane w tej kategorii plandeki ogrodowe to niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia akcesoria, które doskonale sprawdzą się w ogrodzie. Każdy z wariantów został wykonany z najwyższej jakości materiałów, które są wytrzymałe, co pozwala skutecznie zabezpieczyć różnego rodzaju elementy przede wszystkim przed wilgocią. Poszczególne warianty dostępne w naszym sklepie różnią się między sobą rozmiarem, grubością warstwy, właściwościami, kolorem, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi plandekami, a w razie pojawienia się dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Zapewniamy wysoką jakość obsługi klienta, atrakcyjne ceny, szybką dostawę i pełen profesjonalizm. Życzymy udanych zakupów!

Plandeki ogrodowe – zastosowanie

Plandeki ogrodowe wyróżniają się przede wszystkim szerokim zastosowaniem. Można je stosować wielokrotnie, dzięki czemu stanowią znakomitą inwestycję. Nasi klienci wykorzystują oferowane materiały jako skuteczną ochronę materiałów budowlanych przetrzymywanych na posesji w czasie remontu. Dodatkowo plandeki ogrodowe zwiększają ochronę drewna przed wilgocią, co ma największe znaczenie w sezonie grzewczym. Ponadto można pod nimi przechowywać meble ogrodowe w okresie jesienno-zimowym, który nie sprzyja spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu we własnym ogrodzie czy na tarasie. Plandeki ogrodowe można także wykorzystać jako materiał ochronny dla motorów, skuterów, rowerów czy opon samochodowych na zmianę. Często akcesoria te są wykorzystywane także jako zabezpieczenie dachu lub innych miejsc w trakcie remontu, głównie ze względu na fakt, iż są odporne na uszkodzenia, a odpowiednie ich zabezpieczenie i zamocowanie uniemożliwia zerwanie plandek nawet przez bardzo silny wiatr.

Jaką plandekę ogrodową wybrać?

Wybierając konkretną plandekę ogrodową, należy w pierwszej kolejności zapoznać się z jej dokładnymi parametrami, co pozwoli mieć pewność, że zakupiony wariant spełni oczekiwania. W naszej ofercie można wybrać grubą i solidnie wykonaną plandekę mrozoodporną, która jest przeznaczona na okres zimowy. Wśród dostępnych kolorów znajduje się zielony, szary, niebieski i biały, dzięki czemu wybrany odcień można dopasować do zewnętrznej aranżacji. Akcesorium chroni przed deszczem, śniegiem czy słońcem i pozwala zachować meble ogrodowe w dobrym stanie wizualnym i technicznym przez cały rok. Tego rodzaju modele mają okrągłą formę, dlatego znakomicie sprawdzą się również do ochrony basenów w tym samym kształcie. W zestawie znajduje się blokada linki, a niewielkie otwory drenażowe zapobiegają gromadzeniu się wody na powierzchni materiału. Wszystkie plandeki ogrodowe zostały starannie wykonane, a ich sposób montażu jest szybki i łatwy, dlatego są uznawane za niezwykle funkcjonalne akcesoria, które warto mieć na wyposażeniu swojego domu.

pixel