Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

OSŁONY, MATY TECHNORATTANOWE BALKONOWE

( ilość produktów: 42 )

Termin „ogrodzenie” najczęściej kojarzy się z solidnym płotem, murem czy siatką. Obecnie ogrodzenia przyjmują jednak również bardziej delikatne i subtelne formy. Na przykład na metalową siatkę bądź ogrodzenie z popularnych, metalowych paneli można nałożyć kryjącą matę. Tego typu miękkie materiały zabezpieczające oraz kamuflujące ogrodzenia znajdują swoje miejsce również w innych lokalizacjach. Ciekawą pod względem wizualnym matą można zatem otoczyć balkon albo bar w restauracji. To jedynie dwa z całego wachlarza potencjalnych zastosowań mat ogrodzeniowych.

Osłony naturalne

Nowoczesne osłony balkonowe stosowane są obecnie bardzo powszechnie. Pozostaje jedynie wybór odpowiedniego tworzywa i innych parametrów takiej osłony, na przykład jej kolorystyki. Miłośnicy rozwiązań naturalnych i ekologicznych wybiorą bez wątpienia osłony balkonowe trzcinowe. Jedną z najpopularniejszych trzcin jest wiklina. Ogrodzenia z niej wykonane wyglądają bardzo stylowo i nawiązują do natury oraz tradycji. Jeżeli preferujesz jednak nieco bardziej egzotyczne motywy, to równie często, nawet w Polsce, możesz sprawić sobie osłonę na balkon z trzciny bambusowej, z dalekiej Azji, gdzie jest ona co najmniej tak samo powszechnie stosowana, jak wiklina u nas. Oprócz typowych, naturalnych materiałów na osłony balkonowe na domodeo24.pl możesz kupić również wykonaną z wrzosów Matę Nature. W asortymencie mamy także osłony i ogrodzenia stworzone na bazie wrzosu lub wierzby.

Osłony syntetyczne

Oprócz naturalnych osłon na balkon albo na ogrodzenie oferujemy również liczne osłony balkonowe z tworzywa. Chętnie wybierane, wygodne i praktyczne są siatki osłaniające HDPE w różnych kolorach. Takie cienkie siatki o grubym splocie są wyjątkowo odporne na oddziaływanie wilgoci i innych czynników atmosferycznych. Ponadto siatki typu HDPE uchronią Was przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Są odporne na gromadzenie się w nich pleśni oraz innych, niepożądanych drobnoustrojów, co jest ich niewątpliwą zaletą.

Płoty panelowe

W naszej ofercie znajdziesz także płoty panelowe, które występują w różnych wymiarach, dzięki czemu możesz stworzyć ogrodzenie na miarę swoich potrzeb. Spełniają one wiele funkcji - od zapewnienia prywatności w ogrodzie, do ochrony zwierząt domowych przed ucieczką. Ich niewątpliwą zaletą jest także szeroki wybór kolorystyczny, który pozwala na maksymalne dopasowanie paneli do indywidualnych preferencji Klienta. Należy podkreślić, że zakup płotu panelowego to inwestycja na wiele lat, ponieważ dzięki stabilnej konstrukcji i trwałym materiałom ogrodzenie odznacza się dużą odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. To produkty polskie, tworzone przez polskiego producenta. Co ważne, można zamówić je na konkretny wymiar dopasowany do indywidualnych potrzeb. Płoty panelowe pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale także dekoracyjną. Ozdobią daną przestrzeń, służąc przez wiele lat. Ponadto, są one łatwe w pielęgnacji (wystarczy wilgotna szmatka i woda), a także nie wymagają impregnacji.

Ciekawym rozwiązaniem są także taśmy ogrodowe, które można wykorzystać w ogrodzie wraz z siatkami osłaniającymi, panelami lub innymi ogrodzeniami. Są one niezwykle odporne i trwałe, a także proste w montażu, do którego będziesz potrzebować jedynie specjalnych klipsów do taśm ogrodzeniowych. Taśmy dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, a więc w prosty sposób możesz przeprowadzić metamorfozę swojego ogrodu.

pixel