Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Żagle ogrodowe i rolety przeciwsłoneczne

( ilość produktów: 54 )

Żagle przeciwsłoneczne ogrodowe - Rolety poziome rzymskie - domodeo24.pl

Wypoczynek na świeżym powietrzu zawsze w pewnym stopniu łączy się z pewnym dyskomfortem. Dla jednych jest to niewielki wiatr, dla innych mżawka, a jeszcze dla innych – zbyt mocne promienie słoneczne. Te ostatnie są szczególnie uciążliwe, jednak jest to problem bardzo prosty do usunięcia. Wystarczy zastosować żagle do ogrodu i rozwiesić je w wybranym miejscu wypoczynku. Nie bez znaczenia jest jednak jego jakość. Ze względu na miejsce montażu, będzie narażony na działanie słońca oraz deszczu, dlatego zachęcamy do zakupu naszych żagli przeciwsłonecznych, które są w pełni zabezpieczone przed ich uszkodzeniami.

Czym są żagle przeciwsłoneczne do ogrodu?

Żagle ogrodowe to niezbędny element każdego ogrodu, tarasu lub balkonu, na którym lubimy wypoczywać nawet wtedy, gdy z nieba leje się żar. Budowa akcesorium jest bardzo prosta. Składa się jedynie z dużego płatu materiału, zakończonego oczkami do montażu na każdym narożniku. Sam materiał nie jest wybrany przypadkowo. Niezwykle mocne tkaniny są:

  • wodoodporne, dlatego nie działa na nie deszcz i wilgoć,
  • odporne na działanie promieni słonecznych,
  • zabezpieczone przed promieniowanie UV,
  • odporne na standardowe uszkodzenia mechaniczne,
  • nie chłoną zanieczyszczeń,
  • miękkie i plastyczne, dlatego można je z łatwością rozwiesić w odpowiednim miejscu.

Każdy żagiel ogrodowy może mieć kształt kwadratu (prostokąta) lub trójkąta, aby móc go z łatwością zaczepić w odpowiednim miejscu już przy użyciu jedynie trzech (lub czterech) miejsc montażowych. To, który wariant okaże się lepszy, zależy przede wszystkim od ilości wolnego miejsca oraz przeznaczenia. Różnice występują także w zakresie wielkości. Duże warianty o długości jednego boku wynoszącej nawet 4 metry są przeznaczone do dużych tarasów lub balkonów. Te mniejsze sprawdzą się doskonale w małych, miejskich balkonach.

Sam montaż jest prosty – wystarczy na naszej stronie zakupić zestawy montażowe do żagla do ogrodu, które składają się z kilku elementów niezbędnych do zrobienia wytrzymałego masztu. W zestawie sprzedażowym znajduje się śruba rzymska, oczkowa oraz karabińczyk. Montaż nie powinien zająć więcej niż kilkadziesiąt minut. Oczywiście jeśli będziemy mieć dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi, np. wiertarki lub wiertarko-wkrętarki.

Żagle do ogrodu – wszystko ma znaczenie

Żagle przeciwsłoneczne są jednym z najlepszych i najbardziej wdzięcznych dodatków do Twojego ogrodu. Są proste w montażu i trwałe, bardzo wytrzymałe, pięknie wyglądają rozwieszone w odpowiedniej pozycji i zapewniają wiele lat intensywnej eksploatacji w każdych warunkach.

Koniecznie zabezpiecz się przed słońcem – intensywne promienie słoneczne bardzo szybko męczą, mogą podnosić temperaturę ciała i powodować w gościach oraz zmuszać do charakterystycznego mrużenia oczu. Nie do rzadkości należą także oparzenia słoneczne lub jeszcze niebezpieczniejsze konsekwencje, jak udar słoneczny. W rezultacie warto się chronić przed zbyt mocnym słońcem, szczególnie gdy wraz z nami wypoczywają dzieci lub seniorzy. Ponadto słońce podgrzewa chłodne napoje.

Żagle ogrodowe przeciwsłoneczne – design też się liczy

Żagiel przeciwsłoneczny powinien jak najlepiej wyglądać. Stylistyka to parametr, którym warto się kierować podczas składania zamówienia i zarazem należy go bezwzględnie dopasować do aktualnego wystroju balkonu, tarasu czy ogrodu.

  • Monochromatyczne modele znakomicie się sprawdzą w nowoczesnych aranżacjach. Antracyt, czerń, szarość czy biel wyglądają znakomicie ustawione tuż przy modernistycznej elewacji. Warto dopasować ich kolor do innych elementów wyposażenia, np. stolarki drzwiowej.
  • Intensywnie barwione warianty, np. w kolorze jasnej zieleni, żółtego lub błękitu, doskonale się sprawdzą w wesołych aranżacjach. Z pewnością poprawią humor i rozchmurzą dzień nawet w trakcie deszczowej pogody.
  • Bardzo dużą popularnością cieszą się warianty ciemno-zielone. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość dopasowania odcienia płachty materiału do koloru naszej trawy. W efekcie wypoczynek pod zielonym żaglem do ogrodu będzie niewiele różnił się od wypoczynku pod drzewem lub krzewem.
  • Błękit to piękno w całej okazałości, które nawiązuje przede wszystkim do nieba. Warto go zastosować, jeśli zależy nam na uczuciu relaksu „pod chmurką”.

Zamów już dziś żagiel przeciwsłoneczny w Domodeo24!

Każdy żagiel ogrodowy dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się najwyższą możliwą jakością. Wszystkie są wykonane z najlepszych materiałów o ponadprzeciętnej jakości i rewelacyjnej stylistyce. Są mocne, trwałe i bezpieczne, nawet mimo intensywnej i codziennej eksploatacji.

Zamów już dziś żagle do ogrodu, lecz wcześniej zapoznaj się dokładnie z każdym modelem dostępnym na naszej witrynie. Przejrzyj zdjęcia każdego produktu oraz jego opis, po czym włóż wybrany model do wirtualnego koszyka i dokończ zamówienie. Zapewniamy błyskawiczną dostawę, z reguły w czasie zgodnym z informacją na stronie, a także pełne bezpieczeństwo w trakcie składania zamówienia.

pixel