Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

DONICE Z SAMONAWODNIANIEM

( ilość produktów: 5 )

Dużo podróżujesz? A może po prostu raz do roku wyjeżdżasz na dwutygodniowe wakacje? Niezależnie od przyczyn Twojej nieobecności chcesz, by Twoje kwiaty doniczkowe pozostały w idealnym stanie. Właśnie z tego powodu najlepiej wybrać nowoczesne donice z systemem nawadniającym. Takie donice, bardzo często wykonane z syntetycznego rattanu, posiadają nie tylko profesjonalny system nawadniania, ale również inne, praktyczne funkcje, jak na przykład docieplenie. Eksperci z branży projektowania nowoczesnych rozwiązań dla ogrodnictwa, a także dla roślin hodowanych w doniczkach, stale pracują nad udoskonalaniem tego typu rozwiązań. Owoce ich dotychczasowej pracy możesz podziwiać we własnym domu między innymi właśnie dzięki donicom z samonawadnianiem prosto od domodeo24.pl!

Twoje kwiaty w dobrych rękach

Donice samopodlewające od domodeo24.pl stanowią optymalny wybór dla osób często podróżujących oraz tych, którzy mają zwykle zbyt napięty harmonogram dnia, aby jeszcze pamiętać o regularnym podlewaniu kwiatów. Główne zalety donic samopodlewających omówimy na przykładzie jednego z najbardziej cenionych produktów w naszym sklepie, czyli donicy tarasowej z technorattanu z nawodnieniem i dociepleniem RD03. Pierwszą, istotną kwestią jest wygląd samej donicy - jej zewnętrzna warstwa wykonana jest z plecionego technorattanu, dostępnego w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu możesz wybrać donicę w pełni wpisującą się w estetykę Twojego ogrodu, a także komponującą się z tradycyjnymi donicami z technorattanu, dostępnymi w naszym sklepie. Co ważne, możesz zamówić konkretny wymiar tego typu donicy i w ten sposób dopasować ją do własnych potrzeb.

Przechodząc jednak do bardziej praktycznych zalet, należy wspomnieć o wysokiej odporności na warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, mróz), wilgoć oraz promieniowanie UV. Nie można pominąć nowoczesnego systemu nawadniania. Na dnie donicy samopodlewającej umieszczony jest zbiornik na wodę przykryty styrodurem ze specjalnymi pasami, których zadaniem jest dostarczenie odpowiedniej ilości wody do rośliny. Dzięki temu jest ona równomiernie nawodniona, a my nie musimy martwić się jej podlewaniem. Wysokiej jakości, estetycznie wykonane z najlepszych surowców donice z systemem nawadniającym wyposażone są we wskaźnik poziomu wody, który informuje nas, kiedy należy uzupełnić zbiornik. Nowoczesne funkcje sprawiają, że nasze donice samopodlewające cieszą się zaufaniem wielu pasjonatów ogrodnictwa, tym bardziej że są to produkty polskie - od polskiego producenta.

Gdzie najlepiej sprawdzą się donice samopodlewające?

Właściwie nie ma tutaj odgórnej reguły. Takie doniczki rewelacyjnie sprawdzą się w domu, w mieszkaniu, na balkonie, tarasie, ale też na przykład w ogródku restauracyjnym albo na przydomowej werandzie - tym bardziej że są trwałe, łatwe w czyszczeniu (wystarczy wilgotna szmatka i woda) oraz nie wymagają impregnacji. Pragniemy zaznaczyć, że dzięki wykorzystaniu trwałych materiałów, nasze donice samonawadniające są odporne na deszcz, mróz i promieniowanie UV, co sprawia, że będą Ci służyć przez wiele lat.

W takich donicach można naturalnie uprawiać wszystko to, co w doniczkach tradycyjnych - kwiaty, zioła, a nawet niektóre warzywa. Doniczek samonawadniających można także użyć jako podstawy do stworzenia własnej, ekologicznej mini uprawy. W rattanowych donicach z systemem nawadniającym z dociepleniem Twoje bujne uprawy będą tylko rosnąć, kwitnąć i zachwycać!

pixel