Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

AKCESORIA KOMINKOWE

( ilość produktów: 3 )

W sklepie internetowym domodeo24.pl przygotowaliśmy ofertę skierowaną specjalnie dla szczęśliwych posiadaczy kominków. Nie ma nic lepszego od wygrzewania się przy palenisku otaczającym wnętrze przyjemnym ciepłem i wspaniałym aromatem drewna kominkowego. Kominki pełnią również funkcję dekoracyjną. Można je spotkać nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także w restauracjach, zajazdach i innych tego typu miejscach.  Pamiętaj, że o kominek należy odpowiednio dbać. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór akcesoriów i przyborów niezbędnych, by zachować ład i porządek w palenisku, oraz w otoczeniu kominka. Oferujemy pojedyncze akcesoria kominkowe oraz zestawy zawierające kilka najważniejszych narzędzi, stylowe kosze na drewno, ekrany osłaniające oraz przydatne wentylatory kominkowe.

Stylowe przybory kominkowe

Obok każdego kominka musi znajdować się miejsce do składowania drewna opałowego. Polecamy stylowe stojaki na drewno wykonane z metalu malowanego na eleganckie kolory. Posiadamy egzemplarze mieniące się odcieniami złota oraz najbardziej uniwersalne stojaki czarne. Charakterystyczny łukowaty kształt blachy zapobiega wysypywaniu się kawałków drewna na podłogę oraz nadaje całości bardzo atrakcyjnego wyglądu. We wnętrzach nowoczesnych najlepiej sprawdzą się metalowe kosze pokryte czarnym, matowym lakierem. Ozdobne wzory wycięte na obudowie znacznie podnoszą walory dekoracyjne stojaka. Wielbicielom stylu rustykalnego lubiącym otaczać się naturalnymi elementami wyposażenia polecamy kosze na drewno wykonane z wikliny. Oferujemy także większe stojaki z hartowanego szkła, dostępne w kilku rozmiarach. 

Energooszczędne ogrzewanie

Wykonane z solidnego aluminium anodowanego wentylatory to niezwykle przydatne akcesoria kominkowe. Pozwalają na efektywne rozprowadzenie ciepła po całym pomieszczeniu w bardzo energooszczędny i przyjazny dla środowiska sposób. Umieszczone na powierzchni kominka lub piecyka uruchamiają się samoczynnie pod wpływem emitowanego przez kominek ciepła. W miarę wzrostu temperatury łopatki obracają się coraz szybciej. Dostępne w naszym sklepie wentylatory wyróżniają się bardzo cichą pracą i wysoką jakością wykonania. Zapewniają efektywne transportowanie ciepła, rozpraszając je po całej powierzchni. Dzięki temu masz pewność, że Twój dom będzie idealnie ogrzany nawet podczas najbardziej mroźnych, zimowych wieczorów. 

Ozdobne zestawy narzędzi

Oferujemy bardzo praktyczne zestawy zawierające najbardziej przydatne akcesoria kominkowe. Nasze zestawy składają się z narzędzi umożliwiających sprawne rozpalanie i czyszczenie kominka. Znajdziesz w nich szczotkę, szufelkę, pogrzebacz oraz szczypce do drewna. Wszystkie narzędzia wykonane są z odpornych na wysoką temperaturę materiałów. Umieszczone są na metalowym stojaku z elementami dekoracyjnymi. W naszej ofercie znajduje się również ekran wykonany z wytrzymałego żelaza, który zabezpiecza wnętrze domu przed iskrami i żarem oraz odkurzacz do pyłu ułatwiający utrzymanie porządku wokół kominka. Wszystkie oferowane akcesoria to wysokiej jakości produkty polskich i europejskich producentów. 

pixel