Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PODŁOGI NA BALKON TARAS

( ilość produktów: 20 )

Taras oraz balkon to dla wielu osób najważniejsze miejsce w domu lub mieszkaniu, w którym spędzają zdecydowanie najwięcej czasu. Warto tym samym zadbać o to, aby było wizytówką naszego lokum. W sklepie Domodeo24 znajdziesz przede wszystkim podłogi tarasowe w wielu wariantach, różniące się kolorystyką, wielkością, materiałem zastosowanym do ich produkcji oraz sposobem ich ułożenia. Wszystkie jednak i bez wyjątku powstały przy użyciu najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu cechują się wieloletnią trwałością i zachowaniem walorów estetycznych nawet mimo skrajnie niekorzystnego usytuowania balkonu lub tarasu. Zapoznaj się z każdym modelem, a w razie jakichkolwiek pytań napisz do nas lub zadzwoń, chętnie na nie odpowiemy.

Balkon to dla wielu osób najważniejsza część mieszkania

Balkon to miejsce, w którym da się zarówno odpocząć, jak i pracować. Osoby spragnione bliskości z naturą doceniają możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu, podczas gdy dla osób pracujących z domu balkon stanowi przestrzeń, w której mogą odpocząć od swoich codziennych obowiązków. Co ciekawe – na tarasie również można pracować z laptopem i w ten sposób zmienić nieco swoje nawyki i codzienne przyzwyczajenia. Z tego rozwiązania korzysta coraz więcej osób, którzy chętnie porzucają zamknięte cztery ściany na rzecz pracy zdalnej na świeżym powietrzu. W takiej sytuacji warto zadbać o aranżację balkonu bądź tarasu, aby czas na nim spędzony był jeszcze przyjemniejszy..

Aranżacja balkonu to podstawa

Zadbany balkon i taras może pełnić rolę reprezentacyjną i stanowić wizytówkę naszego domu czy mieszkania, tym samym warto zadbać o jego techniczną i stylistyczną stronę. Wiele osób w celu stworzenia pięknej aranżacji wykorzystuje nieszablonowe rozwiązania, które zwracają na siebie mnóstwo uwagi i warto podążać tą właśnie ścieżką.

Na balkonie wspaniale wyglądają elementy małej infrastruktury, estetycznie zaprojektowane meble ogrodowe i wypoczynkowe, niskie stoły i ławy czy wreszcie doniczki wraz z pięknymi roślinami. Coraz więcej mieszkańców większych miast stosuje także nietypowe rozwiązania, np. lamele ścienne, dzięki którym można w atrakcyjny sposób oddzielić się od sąsiada i tym samym zapewnić sobie prywatność. Pamiętaj – im więcej ciekawych rozwiązań, tym lepiej. Nie zapomnij jednak o komforcie. Nawet na najmniejszych balkonach warto stworzyć ciąg komunikacyjny, dzięki któremu każdy będzie mógł z łatwością wstać ze swojego miejsca i wejść do wnętrza domu bez przeciskania się pomiędzy innymi osobami. Zazwyczaj warto zrezygnować z jakiejś ozdoby na rzecz komfortu na co dzień. Dobrze jest także, gdy na balkonie znajduje się gniazdko oraz światło – w takich warunkach można komfortowo spędzić nawet kilka godzin dziennie.

Podłogi tarasowe – nowoczesne i klasyczne posadzki

Podstawą każdego balkonu jest posadzka. Z reguły w starym i nowym budownictwie standardem są płytki podłogowe w balkonach oraz kostka brukowa na tarasach. To rozwiązania co prawda dość wytrzymałe i trwałe, jednak stylistyka nie jest w tym przypadku mocną cechą. Kolor, wzór i format płytek może zupełnie nie wpadać w nasz gust, a kostka brukowa przywodzi na myśl parkingi i przestrzenie przy obiektach firmowych.

Doskonałym wyborem są podłogi tarasowe, które można z łatwością położyć na gruncie i w ten sposób zmienić zupełnie stylistykę danej przestrzeni przydomowej. Z reguły płytki tarasowe są tłoczone i mają kwadratowy kształt, są przeznaczone do samodzielnego ułożenia i cechują się niewielką wagą. W efekcie z ich ułożeniem można sobie poradzić samodzielnie, bez pomocy fachowca, to w przeciągu jedynie kilku chwil. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest to, że można je stosować na praktycznie każdej stabilnej nawierzchni, bez względu na to, czy jest to stara wysłużona już płytka ceramiczna czy deski, które lata świetności mają już dawno za sobą.

Najpopularniejsze kolory podłóg balkonowych

Podstawową różnicą pomiędzy podłogami balkonowymi jest ich kolor. W naszym sklepie Domodeo24 znajdziesz każdy odcień – od brązów aż po czerń. Brąz, w tym ciepłe i chłodne, są najpopularniejszymi kolorami wśród wielbicieli klasyki i tradycji, którzy chcą nawiązać w jakimś stopniu do swoich pomieszczeń domowych. Z kolei miłośnicy nowoczesności i minimalizmu z pewnością przychylnym okiem spojrzą na modele w czarnym kolorze. Oferujemy także warianty wykonane z prawdziwego drewna. To gratka dla fanów naturalnych materiałów, którzy stawiają na wysoką jakość.

Podłogi tarasowe są pokryte z reguły antypoślizgową fakturą, dzięki czemu chodzenie po nich jest bezpieczne nawet w trakcie ulewnego deszczu. Ponadto rowki pełnią także praktyczną funkcję, gdyż dzięki nim woda nie osadza się na górnej części płytki, tylko swobodnie ścieka na dół.

W produktach stosowanych na zewnątrz liczy się jakość

Warto wiedzieć, że podłogi tarasowe są szczególnie mocno narażone na uszkodzenia i ślady zużycia. Deszcz, śnieg, mróz czy duża ilość promieniowania ultrafioletowego sprawia, że płytki oraz trawa są eksploatowane bardzo intensywnie. Doskonale o tym wiemy, dlatego klientom oferujemy wyłącznie produkty wyselekcjonowane i staranne wykonane z najwyższej jakości surowców, które zapewnią wiele lat użytkowania w każdych warunkach.

Zamów już dziś w naszym sklepie podłogę tarasową na swój taras lub balkon i skorzystaj z błyskawicznej dostawy na wskazany adres. Jesteśmy przekonani, że za ich pomocą zaaranżujesz wymarzoną przestrzeń przydomową, która stanie się wizytówką Twojego domu lub mieszkania.

pixel